Rádi Vás uvítáme mezi námi

Vážení členové a příznivci,

dne 25.1.2011 bylo Ministerstvem vnitra ČR pod č.j. VS/1-1/82883/11-R řádně zaregistrována naše organizace Medicina Alternativa Czech z.s. (MACzech) s přiděleným identifikačním číslem (IČO) 22906461. Na počátku byla zaregistrována jako občanské sdružení, s novelou občanského zákona se od 1. ledna 2014 stala zapsaným spolkem.

MACzech byla založena jako národní organizace mezinárodní neziskové společnosti Medicina Alternativa International (MAI) a kontinentální organizace Medicina Alternativa Europe z.s. (MAE).

Registrací jsme se stali součástí světové organizace, která sdružuje členy celkem ze 102 zemí.

Vzhledem však k potřebám jednotlivých členů, lepší koordinaci mezi nimi a MAI bylo před dvěma lety představenstvem MAI rozhodnuto o zakládání kontinentálních a národních sekcí jako neziskových organizací Mediciny Alternativy (MA).

Paradoxně „rozdělením“ MA, založením kontinentálních a národních organizací, a tím odstraněním jazykových bariér se vytvoří předpoklad k lepšímu předávání zkušeností a vědomostí v místě vlastního působení.

Spolek Medicina Alternativa Czech z.s. je otevřenou organizací, která mezi sebou vítá jak fyzické, tak i právnické osoby, které spojuje stejný dlouhodobý cíl – edukace a výchova budoucích schopných praktiků v oboru komplementární medicíny prostřednictvím spolupráce s odborníky a praktiky daných oborů a Akademií tradičních věd MAE o.p.s. (ATS MAE).

Pokud Vás – nečleny – organizace oslovila a máte-li zájem se dovědět více nebo se rovnou stát členy, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: info@medicina-alternativa.cz

Národní neziskové organizace zřizuje z pověření MAI sdružení Medicina Alternativa Europe z.s.

MAE z.s. bude zastřešovat organizace Mediciny Alternativy ze 47 zemí Evropy a naše je jednou z nich.

Rádi Vás uvítáme mezi námi.

S pozdravem,
MUDr. Jan Macko, v.r.
předseda výboru MA Czech z.s.

Vytvořte si s Mozello web nebo e-shop.

Rychle, snadno a bez programování.

Nahlásit porušení pravidel Podrobnosti